ATTADO for Outlook

Cel

Umożliwienie prostego, stałego i bezpiecznego dostępu do wspólnej bazy danych zawierającej całości dokumentów, kontaktów i maili dotyczących prowadzonych spraw lub projektów, zarówno aktualnych jak i archiwalnych.

System

Dodatek do MS Outlook, który uzupełnia jego standardowe możliwości o nowe funkcje związane z zarządzaniem dokumentami, kontaktami i zadaniami, przydatne w pracy zespołowej nad sprawą lub projektem.

Technologia

Na bazie popularnych i sprawdzonych aplikacji firmy Microsoft, pakietu Office i bazy danych SQL Express, powstało oprogramowanie funkcjonalne, bezpieczne i łatwe w obsłudze.

Zalety

Łatwość użycia

PO PROSTU KOLEJNA ZAKŁADKA W MS OUTLOOK
Ten sam intuicyjny interfejs doskonale znany każdemu użytkownikowi pakietu biurowego MS Office zapewnia szybkie przygotowanie użytkowników do pracy z systemem bez potrzeby długotrwałych szkoleń.

Unikalna funkcjonalność

ŁĄCZENIE POCZTY, DOKUMENTÓW I KONTAKTÓW W ZORGANIZOWANE SPRAWY
Rozbudowa funkcji poczty e-mail MS Outlook i jej przekształcenie w centralną firmową bazę danych, terminów i zadań logicznie połączonych w tematyczne sprawy lub realizowane projekty.

Atrakcyjna cena

NAWET DLA NIEWIELKIEGO BIURA CZY KANCELARII
Koszty uruchomienia ograniczyliśmy do minimum, a różne modele płatności za licencję lub dzierżawę powodują, że niezależnie od wielkości każdy może skorzystać z naszej oferty.

Bezpieczne dokumenty

CENTRALNA BAZA SPRAW I DOKUMENTÓW
Zabezpieczenie dokumentów przed skopiowaniem, usunięciem, złośliwymi wirusami kodującymi dyski lokalne – to tylko niektóre z korzyści. Podobnie jak optymalizacja zajętości dysków związana w przechowywaniem w systemie tylko jednej kopii pliku.